Російські війська 19 июня близько 16:00 атакували центр Нікополя дроном-камікадзе. Удар припав по місцевій АЗС. Жертвами цієї цинічної атаки стали шестеро цивільних громадян. На місці влучання обірвалося життя 64-річного чоловіка.
Ще п’ятеро людей віком від 44 до 66 років отримали травми різного ступеня тяжкості. Двох поранених жінок госпіталізували у вкрай важкому стані. Інші троє постраждалих наразі лікують осколкові поранення та контузії. Понівечено долі.
Серед важких пацієнтів опинилася 47-річна працівниця заправки Маргарита. Того дня вона почула наближення ворожого безпілотника. Жінка миттєво кинулася до виходу, щоб врятувати відвідувачів АЗС. Проте за секунду стався вибух.
“Я пам’ятаю, як на мене щось падає важке на голову. Я упала на підлогу, вниз падаю. І я не можу дихати, не можу розплющити очі. Я благаю про допомогу. Але розумію, що мене ніхто не чує. Бо це дуже тихо”, — згадує Маргарита.
Постраждала опинилася під уламками будівлі наодинці з бідою. Касирка змогла самотужки звільнитися з-під важких завалів. Вона самостійно виповзла на подвір’я автозаправної станції. Жінці допомогли небайдужі містяни, які проїжджали повз.
“Я зібралася з духом для того, щоб боротися з тим, що залишилося від мого обличчя. Я так собі намалювала, что це має бути щось страшне. А так нормально все”, — поділилася жінка в інтерв’ю для Суспільного.
Поранена касирка потрапила під опіку лікарів Дніпропетровщини. Керівник медзакладу Сергій зазначив, що пацієнтку доставили з опіками та осколковими пораненнями голови й ока. Її госпіталізували у критичному стані. Медики виборювали її життя.
“Нейрохірурги видалили уламки, і зараз жінка починає потроху розмовляти… Перелили вже понад три літри крові, відновлюємо стан, вона вже стабільна”, — повідомив гендиректор лікарні.
Попереду у пацієнтки тривалий шлях відновлення та декілька хірургічних втручань. Проте Маргарита мріє про повернення. Жінка дуже хоче обійняти чоловіка і доньку, які чекають на неї вдома в Нікополі. Вона тримається.








