Радісна звістка для регіону. Одразу семеро військовослужбовців із Дніпропетровської області нарешті вирвалися з тривалого російського полону.
Цією інформацією офіційно поділився очільник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа у своєму профільному telegram-каналі.
“Благодарю всех, кто ежедневно прилагает усилия, чтобы возвращать наших людей домой.
Чтобы семьи, которые так долго ждали, наконец получили важнейшую новость.
Чтобы те, кто месяцы и годы находился во вражеских застенках, снова ступили на родную землю и обняли своих близких”, – написал глава ОВА.





