Додому після чотирьох років неволі: на Дніпропетровщину повернулися звільнені з полону захисники

Avatar photo
Додому після чотирьох років неволі: на Дніпропетровщину повернулися звільнені з полону захисники

Радісна звістка для регіону. Одразу семеро військовослужбовців із Дніпропетровської області нарешті вирвалися з тривалого російського полону.

Цією інформацією офіційно поділився очільник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа у своєму профільному telegram-каналі.

“Благодарю всех, кто ежедневно прилагает усилия, чтобы возвращать наших людей домой.

Чтобы семьи, которые так долго ждали, наконец получили важнейшую новость.

Чтобы те, кто месяцы и годы находился во вражеских застенках, снова ступили на родную землю и обняли своих близких”, – написал глава ОВА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній пост
Трофейний улов у Кам’янському: рибалка витяг сома завдовжки майже два метри

Трофейний улов у Кам’янському: рибалка витяг сома завдовжки майже два метри

Схожі публікації